Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Pasiūlykite vakarėlio temą

Visual

Pageidaujama vakarėlio tema
Kaip, Jūsų manymu, turėtų atrodyti Tupperware vakarėlis? Savo svečius pažįstate geriau nei kiti ir žinote, kas juos domina. Aptarkite tai su savo konsultantu ir kartu nuspręskite, ką ir kaip darysite.

Tupperware vakarėlyje būsite ne tik supažindinti su įvairiais gaminiais, bet ir turėsite galimybę patys juos išbandyti, gamindami vieną ar kitą receptą. Tai unikali galimybė keistis idėjomis gaminant ir skanaujant paruoštus patiekalus.

Pasirinkite norimą vakarėlio temą, kuri bus įdomi ir naudinga tiek Jums, tiek vakarėlio svečiams. Galbūt Jus domina, kaip per keletą minučių pagaminti gardžią ir sveiką vakarienę visai šeimai? Tuomet patiekalų gaminimas mikrobangų krosnelėje – itin aktuali tema. Tokio vakarėlio metu būsite supažindinti su Tupperware garpuodžiu ir troškintuvu bei sužinosite, kaip juos naudoti, siekiant optimizuoti virtuvėje praleidžiamą laiką.

Burnoje tirpstantys desertai – kita galima vakarėlio tema. Juk kas gali atsispirti trapiam obuolių pyragaičiui, vasariškam varškės tortui ar morkų pyragui? Tokio vakarėlio metu galėsite įkvėpti vieni kitus, dalydamiesi įvairių desertų receptais ir gaminimo patirtimi! Tuo tarpu konsultantas Jums papasakos ir pademonstruos, kaip lengvai tai padaryti, naudojant Tupperware gaminius.

Kaip pagaminti tyrelę kūdikiams, kaip paruošti vegetarišką ar veganišką vakarienę? Visa tai ir dar daugiau sužinosite Tupperware vakarėlyje, tiesiog išsirinkite norimą temą.

Klasikinis vakarėlis
Dalyvaudami Tupperware vakarėlyje, pasisemsite idėjų paprastesnei kasdienybei. Konsultantas Jums papasakos ir pademonstruos pasirinktas gaminių serijas arba gaminius, tinkančius vienai ar kitai temai, pavyzdžiui, produktų šaldymas, kompaktiškas laikymas spintelėse, serviravimas ir pan. Susitarkite dėl temos, kuri bus įdomi ir naudinga tiek Jums, tiek ir Jūsų svečiams, bei maloniai praleiskite laiką jų draugijoje.