Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Tupperware vakarėliai

Sužinokite daugiau apie Tupperware vakarėlius

Visual
Įkvėpiantys ir pamokantys  
Tupperware vakarėliuose šeimininkei/-ui ir vakarėlio svečiams yra pristatomi kokybiški ir šiuolaikiški Tupperware gaminiai bei keletas paprastų receptų, kuriuos vėliau galėsite išbandyti ir savo namuose. Tupperware vakarėliai – tai nuostabi galimybė susitikti, dalintis patarimais ir idėjomis bei semtis įkvėpimo iš savo šeimos narių, draugų, kolegų ar kaimynų. Dalyvaukite, stebėkite ir ragaukite patiekalų, pagamintų naudojant Tupperware gaminius.  


Tapkite Tupperware vakarėlio šeimininke/-u!

Jei Jus domina konkretūs Tupperware gaminiai arba temos, pavyzdžiui, gaminimas mikrobangų krosnelėje, produktai vaikams ar pan., tapkite Tupperware vakarėlio šeimininke/-u ir praleiskite keletą jaukių ir įkvėpiančių valandų kartu su įdomiais žmonėmis. Susitarkite dėl vakarėlio datos ir laiko su savo konsultantu, kuris padės surengti malonią popietę ar vakarą tiek Jums, tiek ir Jūsų svečiams.

Jūsų konsultantas pasirūpins, kad turėtumėte visą Jūsų vakarėliui reikalingą informaciją – nuo gaminių katalogo ir aktualių pasiūlymų iki užsakymo formų. Viskas, ką Jums reikia padaryti – tai sutartu laiku pakviesti į svečius draugų, šeimos narių, kaimynų, kolegų ar pažįstamų.

Kaip vyksta Tupperware vakarėlis? Konsultantas atvyksta į Jūsų namus anksčiau nei svečiai ir išdėlioja Tupperware gaminius, kurie bus demonstruojami vakarėlio metu. Susirinkus svečiams, konsultantas pristato konkrečius gaminius ir naudodamas vieną ar keletą jų, pagamina patiekalą, apie kurį susitarėte planuodami vakarėlį. Tai ne tik geras būdas susipažinti su Tupperwre gaminiais, bet ir išgirsti naudingų patarimų, susijusius su patiekalų gaminimu.

Be kataloge pristatomų gaminių Jūs bei Jūsų svečiai turės galimybę įsigyti ir keletą kitų viliojančių pasiūlymų. Kaip padėką už tai, kad konsultantas galėjo surengti vakarėlį Jūsų namuose, Jūs taip pat gausite dovanų vieną iš Tupperware gaminių ir dalyvausite šeimininkės/-o programoje, suteikiančioje galimybę įgyti dar daugiau gaminių už patrauklią kainą. Daugiau informacijos apie šeimininkės/-o programą teiraukitės savo konsultanto.

Praleiskite porą malonių valandų kartu su savo draugais, šeima ar pažįstamais, pasisemkite įkvėpimo ir sužinokite keletą naudingų patarimų, kaip lengvai ir greitai paruošti paprastų, bet skanių patiekalų namuose.

Susisiekite su savo konsultantu jau dabar ir susitarkite dėl vakarėlio datos.