Ši svetainė naudoja slapukus. Naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Daugiau informacijos

Teisinės išlygos

Tupperware Nordic A/S
Šios interneto svetainės turinio negalima platinti, modifikuoti, persiųsti, pakartotinai naudoti, peradresuoti arba naudoti visuomeniniais ar komerciniais tikslais be raštiško Tupperware Nordic A/S leidimo. Tai galioja tekstui, nuotraukoms, garso ir vaizdo medžiagai.

Toliau pateiktos taisyklės ir sąlygos, įskaitant įstatymus ir norminius aktus, taikomus interneto svetainėms ir internetui, galioja visiems svetainės vartotojams. Gavę prieigą prie šios interneto svetainės arba ja naudodamiesi, Jūs sutinkate su žemiau pateiktomis taisyklėms ir sąlygoms.

Prekių ženklai ir autorių teisės
Jei nėra nurodyta kitaip, šioje interneto svetainėje esančių prekių ženklų ir pateiktos medžiagos negalima naudoti be išankstinio raštiško Tupperware Nordic A/S leidimo.

Ribota atsakomybė
Tupperware Nordic A/S neatsako už jokią tiesioginę, netiesioginę arba atsitiktinio pobūdžio žalą, atsiradusią prisijungus prie ir naudojant šią interneto svetainę.

Tupperware Nordic A/S neprisiima jokios atsakomybės ir neatsako už Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje esančius gedimus arba virusus, atsiradusius Jums prisijungus prie šios interneto svetainės arba atsisiunčiant duomenis, vaizdo ar garso medžiagą iš šios interneto svetainės.

Taisyklių ir sąlygų peržiūrėjimas
Tupperware Nordic A/S gali bet kuriuo metu peržiūrėti, atnaujinti ir keisti šias taisykles bei sąlygas. Todėl reguliariai skaitykite šį puslapį, norėdami susipažinti su galiojančiomis taisyklėmis ir sąlygomis.