Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Teisinės išlygos

Tupperware Eastern Europe
Šios interneto svetainės turinio negalima platinti, modifikuoti, persiųsti, pakartotinai naudoti, peradresuoti arba naudoti visuomeniniais ar komerciniais tikslais be raštiško Tupperware Eastern Europe leidimo. Tai galioja tekstui, nuotraukoms, garso ir vaizdo medžiagai.

Toliau pateiktos taisyklės ir sąlygos, įskaitant įstatymus ir norminius aktus, taikomus interneto svetainėms ir internetui, galioja visiems svetainės vartotojams. Gavę prieigą prie šios interneto svetainės arba ja naudodamiesi, Jūs sutinkate su žemiau pateiktomis taisyklėms ir sąlygoms.

Prekių ženklai ir autorių teisės
Jei nėra nurodyta kitaip, šioje interneto svetainėje esančių prekių ženklų ir pateiktos medžiagos negalima naudoti be išankstinio raštiško Tupperware Eastern Europe leidimo.

Ribota atsakomybė
Tupperware Eastern Europe neatsako už jokią tiesioginę, netiesioginę arba atsitiktinio pobūdžio žalą, atsiradusią prisijungus prie ir naudojant šią interneto svetainę.

Tupperware Eastern Europe neprisiima jokios atsakomybės ir neatsako už Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje esančius gedimus arba virusus, atsiradusius Jums prisijungus prie šios interneto svetainės arba atsisiunčiant duomenis, vaizdo ar garso medžiagą iš šios interneto svetainės.

Taisyklių ir sąlygų peržiūrėjimas
Tupperware Eastern Europe gali bet kuriuo metu peržiūrėti, atnaujinti ir keisti šias taisykles bei sąlygas. Todėl reguliariai skaitykite šį puslapį, norėdami susipažinti su galiojančiomis taisyklėmis ir sąlygomis.