Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Teisė nutraukti sutartį

Visual
Remiantis Europos Sąjungos vartotojų teisių direktyva 2011/83/EU, turite teisę nutraukti prekių pirkimo-pardavimo sutartį, t.y. atšaukti pirkimą, be pateisinamos priežasties per 14 dienų nuo pristatymo.

Sutarties nutraukimo terminas
Sutarties nutraukimo terminas yra 14 dienų, skaičiuojant nuo tos dienos, kai gavote pirkinį. Pavyzdžiui, jei pirkinį gavote pirmadienį, mėnesio 1 d., terminas yra pirmadienis, mėnesio 15 d. Jei terminas baigiasi šventinę dieną, šeštadienį arba sekmadienį, jis pratęsiamas iki kitos darbo dienos.

Kaip nutraukti sutartį?
Norėdami nutraukti sutartį, iki termino pabaigos turite apie tai informuoti savo Tupperware konsultantą. Užpildykite žemiau pateiktą sutarties nutraukimo formą ir išsiųskite ją savo konsultantui.

Ką daryti su gautomis prekėmis?
Jei gavote prekę (ar jos dalį), turite ją grąžinti. Prekės turi būti grąžintos nedelsiant, ne vėliau kaip per 14 dienų po pranešimo apie sutarties nutraukimą. Jūs turite patys apmokėti prekės grąžinimo išlaidas.

Pinigų grąžinimas
Jūsų konsultantas grąžins visus Jūsų atliktus mokėjimus, įskaitant pristatymo išlaidas, per 14 dienų po pranešimo apie sutarties nutraukimą, bet ne anksčiau, nei grąžinsite prekes arba pateiksite dokumentus, patvirtinančius, kad prekės yra grąžintos. Jei nesutariama kitaip, pinigai grąžinami tokiu pat būdu, kuriuo buvo atliktas mokėjimas ar pinigų pervedimas.