Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Slapukai

Tupperware Nordic A/S naudoja slapukus naujų ir grįžtančių lankytojų statistikai. Surinkti duomenys nėra parduodami ar perduodami trečiosioms šalims. Daugiau informacijos rasite Europos Sąjungos direktyvoje 2002/58/EG.

Slapukai
Šioje svetainėje naudojame slapukus. Slapukas – tai nesudėtingas ir nedidelis failas, siunčiamas kartu su svetainės puslapiais, kurį Jūsų naršyklė įrašo į kompiuterio kietąjį diską, išmanųjį telefoną ar planšetę.

Mes naudojame slapukus, kad įsimintume Jūsų nustatymus. Šie slapukai nekaupia jokios Jūsų asmeninės informacijos. Galite bet kuriuo metu atsisakyti slapukų, tačiau kai kurios šios svetainės dalys tinkamai be jų neveiks.

Analitiniai (stebėjimo) slapukai
Mūsų interneto svetainėje naudojama Google, Inc. (toliau – „Google”) teikiama žiniatinklio analizės paslauga „Google Analytics”, naudojanti „pirmosios šalies slapukus“. Šie slapukai padeda analizuoti, kaip lankytojai naudoja svetainę, o jų pagalba išsaugoti duomenys nėra laisvai prieinami trečiosioms šalims.

„Google” nerenka slaptos asmeninės informacijos. Anoniminę informaciją „Google“ perduoda ir saugo JAV esančiuose serveriuose. Jeigu nenorite, kad „Google Analytics” rinktų jūsų duomenis, spauskite nuorodą https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.