Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Privatumo politika

Dėkojame, kad domitės mūsų svetaine.  Mes rimtai žiūrime į jūsų asmens duomenų apsaugą.  Taigi jūsų duomenis tvarkome laikydamiesi teisinių reikalavimų, reglamentuojančių duomenų apsaugą.  Šioje svetainėje renkami įvairūs duomenys ir informacija apie jus.

1. Valdytojas ir duomenų apsaugos pareigūnas 

Duomenų tvarkymo valdytojas yra

Tupperware Eastern Europe
Tupperaware Romania Srl.
5 Halelor Street, 1st Floor,
030118, District 3, Bucharest,
Romania

(šiose privatumo politikos nuostatose taip pat vadinamas „Tupperware“, „mes“ arba „mums“)

Jei turite bet kokių klausimų ar pasiūlymų dėl duomenų apsaugos, taip pat galite susisiekti su mumis el. pašto adresu asmeniniaiduomenys@tupperware.com

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti adresu dpo@tupperware.com  


2. Tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

2.1. Jūsų duomenis tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas) taip, kaip aprašyta šiame atitinkamame sutikime, ir čia aprašytais tvarkymo tikslais; pavyzdžiui, jūsų kontaktinę informaciją naudoja jūsų regiono atstovas, jūsų šalies vadybininkas arba ji naudojama „Tupperware“ mėgstamiausiųjų naudojimo kontekste.

2.2. Jūsų asmens duomenis tvarkome toliau nurodytais tvarkymo tikslais, sutarties vykdymo pagrindu arba vykdydami veiksmus prieš sudarant sutartį (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas).

 • Mūsų svetainės pristatymas
 • Užsakymų įgyvendinimas arba naujienlaiškių prenumeratos atsisakymas
 • Konkursų arba loterijų vykdymas

2.3. Jūsų asmens duomenis tvarkome toliau nurodytais tvarkymo tikslais, siekdami apsaugoti savo teisėtus interesus, visų pirma apsaugoti savo IT infrastruktūrą, garantuoti patenkinamą komunikaciją su klientais ir skatinti savo gaminių pardavimą (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas).

 • Rinkos tyrimų veiklos vykdymas  
 •  Duomenų tvarkymas, kai susisiekiate su mumis (pvz., dėl klausimų, pasiūlymų arba kitų pranešimų)  
 • Apsisaugojimas nuo sukčiavimo ir piktnaudžiavimo
 • Mūsų pasiūlymo optimizavimas (ypač poreikiais pagrįstas mūsų svetainės dizainas)  
 • Informacijos apie gaminius ir pasiūlymus, kurie galėtų jus sudominti, siuntimas

2.4. Išskirtiniais atvejais jūsų duomenis taip pat galime naudoti tam, kad įvykdytume teisinį įsipareigojimą (6 straipsnio 1 dalies c punktas) ir apgintume itin svarbius interesus (6 straipsnio 1 dalies d punktas) arba atliktume užduotį, susijusią su viešuoju interesu (6 straipsnio 1 dalies e punktas).


3. Tolesnis jūsų duomenų rinkimas ir naudojimas

3.1. Žiniatinklio serverio žurnalai

Mūsų svetainėse visada galite lankytis nenurodydami, kas esate.  Tačiau, kaip ir daugelyje kitų svetainių, serveris, kuriame laikomos mūsų svetainės (toliau vadinamas „žiniatinklio serveriu“), automatiškai renka informaciją apie jus, kai apsilankote mūsų internetinėje svetainėje.

Žiniatinklio serveris automatiškai atpažįsta tam tikrą asmeninę informaciją, pvz., jūsų IP adresą, lankymosi mūsų svetainėje datą ir laiką, aplankytus mūsų svetainės puslapius, svetainę, kurioje lankėtės prieš tai, naudojamą naršyklę (pvz., „Internet Explorer“), naudojamą operacinę sistemą (pvz., „Windows“) bei domeno vardą ir jūsų interneto paslaugos teikėjo (pvz., AOL) adresą.  Jei mūsų svetainėje naudojami slapukai (paaiškinti toliau), žiniatinklio serveryje ši informacija taip pat saugoma.

Šiuos serverio žurnalus reguliariai vertiname statistiniais tikslais (anonimiškai) (tai vadinama „paspaudimų srauto analizėmis“), kad žinotume, kaip naudojami mūsų žiniatinklio puslapiai.  Tuomet, remdamiesi šiais rezultatais, optimizuojame savo svetainę.  Šią informaciją taip pat galime naudoti piktnaudžiavimo sistema atveju, bendradarbiaudami su jūsų interneto paslaugos teikėju ir (arba) vietinėmis valdžios institucijomis, kad nustatytume šio piktnaudžiavimo iniciatorių.

3.2. Seansų slapukai

Saugome taip vadinamus slapukus, kad galėtume jums pasiūlyti daugybę įvairių funkcijų ir kad jums mūsų žiniatinklio puslapiais naudotis būtų dar patogiau.  Slapukai – tai maži failai, saugomi jūsų kompiuteryje naudojant jūsų interneto naršyklę.  Jei nenorite naudoti slapukų, galite nustatyti, kad jie jūsų kompiuteryje nebūtų saugomi. Tokiu atveju turite nustatyti atitinkamas interneto naršyklės nuostatas.  Atkreipkite dėmesį, kad taip gali būti apribotas mūsų pasiūlymo veikimas ir funkcijos.  

Techniniai slapukai naudojami tam, kad naudotojas galėtų pasiekti pagrindines svetainės ir jos versijų funkcijas, kad būtų apsaugotas ryšys ir kad ateityje būtų lengviau naršyti svetainėje ir jos versijose, kurių turinį galima atitinkamai pritaikyti.

Reklamų slapukai naudojami siekiant pritaikyti svetainėje ir jos versijose rodomą reklamų turinį prie naudotojo įpročių.

Naudotojas turi galimybę bendrinti svetainės turinį su kitais žmonėmis per socialinės medijos tinklus.  Kai naudotojas naudoja šiuos mygtukus „Share“ (bendrinti), įdiegiamas trečiosios šalies slapukas.

3.3. Duomenų analizė naudojant pseudoniminius naudojimo profilius

Naudojame „Google Analytics“ žiniatinklio analizės paslaugą, kurią teikia „Google LLC“ („Google“).  „Google Analytics“ naudoja taip vadinamus slapukus. Tai teksto failai, saugomi jūsų įrenginyje, kurie leidžia analizuoti tai, kaip jūs naudojatės mūsų svetaine.  Slapuko sugeneruota informacija apie tai, kaip naudojatės šia svetaine (įskaitant jūsų sutrumpintą IP adresą), bus perduodama į „Google“ serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose ir juose saugoma.  „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų tai, kaip naudojatės svetaine, už mus surinktų statistines ataskaitas apie aktyvumą svetainėje ir pateiktų kitų paslaugų, susijusių su mūsų svetainės ir interneto naudojimu.

„Google“ gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalautų įstatymas, arba jei trečiosios šalys tvarkytų šiuos duomenis „Google“ vardu.  Jei reikia daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ naudoja jūsų duomenis, žr. „Google“ privatumo politiką: https://policies.google.com/privacy?hl=lt

Jei jums nereikia žiniatinklio puslapio analizės, galite išjungti „Google“ paslaugas, naudodami naršyklės plėtinį.  Jį galite atsisiųsti čia: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Arba galite reguliuoti atskirų slapukų naudojimą, naudodami naršyklės privatumo nuostatas.


4. Galimo duomenų nepateikimo pasekmės

Kai kuriuos duomenis renkame tam, kad galėtume jums teikti atitinkamas mūsų svetainės funkcijas arba reaguoti į jūsų užklausas.

Jei šią informaciją pateikiate patys, neprivalote pateikti savanoriškos pirmiau minėtos informacijos.  Tačiau, neturėdami šių duomenų, negalėsime vykdyti atitinkamų jums pasiekiamos svetainės funkcijų arba apdoroti jūsų užklausų.


5. Duomenų atskleidimas

5.1. Duomenų perdavimas tvarkytojams

Pasikliaujame išorinėmis įmonėmis ir išoriniais paslaugų teikėjais („tvarkytojais“), su kuriais esame sudarę sutartis dėl jų paslaugų teikimo.  Tokiais atvejais asmens duomenys bus bendrinami su šiais tvarkytojais, kurie juos tvarkys toliau.  Šiuos tvarkytojus kruopščiai atsirenkame ir reguliariai tikriname, kad užtikrintume jūsų privatumo apsaugą.  Tvarkytojai duomenis gali naudoti tik mūsų nurodytais tikslais. Be to, jie pagal su mumis sudarytą sutartį įsipareigos jūsų duomenis tvarkyti tik pagal šias privatumo politikos nuostatas ir taikomus duomenų apsaugos įstatymus.

Šiuo metu duomenis siunčiame toliau nurodytiems tvarkytojams

 • „Google LLC“, 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

5.2. Kitas duomenų perdavimas

Jūsų asmens duomenis be jūsų sutikimo perduosime tik tais atvejais, kai tai leidžiama pagal įstatymą.  Toks duomenų perdavimas turi būti teisiškai leistinas, ypač toliau nurodytais atvejais.

Tvarkymas būtinas teisiniam įsipareigojimui vykdyti arba yra pagrįstas teisėtu „Tupperware“ interesu, pvz., dėl atitinkamų informacijos užklausų iš valdžios institucijų.

Tvarkymas būtinas itin svarbiems jūsų arba kitų asmenų interesams apginti.

Tvarkymas būtinas užduočiai, susijusiai su viešuoju interesu, atlikti arba vykdant valdžios institucijos įmonei „Tupperware“ pavestus nurodymus.

5.3. Duomenų perdavimas į trečiąsias šalis

Perduodama duomenis į šalis už Europos ekonominės erdvės ribų („trečiąsias šalis“), ypač Jungtines Amerikos Valstijas, „Tupperware“ naudoja analizės įrankius.  Kad užtikrintų jūsų privatumo teisių apsaugą šiuo klausimu, „Tupperware“ niekada neperduos jūsų duomenų trečiosioms šalims, jei ten nebus užtikrintas BDAR atitinkantis duomenų apsaugos lygis.

Informacija apie JAV: Europos Komisija 2016-07-12 sprendimu nusprendė, kad pagal ES ir JAV privatumo apsaugos reglamentus egzistuoja atitinkamas duomenų apsaugos lygis (vadinamas „atitikimo sprendimu“ pagal BDAR 45 straipsnį). 


6. Jūsų duomenų ištrynimas

Jūsų asmens duomenų nesaugome ilgiau, nei būtina atitinkamiems duomenų tvarkymo tikslams pasiekti (žr. ‎2 punktą).  

 • Jei su mumis sudarėte sutartį arba naudojatės mūsų paslaugomis, jūsų duomenis tvarkome tiek, kiek reikia atitinkamai sutarčiai arba atitinkamos paslaugos nuostatoms įvykdyti. Be to, prie šio laiko greičiausiai prisideda bet kokios garantijos ir garantinių laikotarpių trukmė.
 • Kai naudojatės tam tikromis mūsų svetainės programomis, labai ribotą laiko tarpą galime saugoti konkrečios įvesties atsargines kopijas.  Kai tik susijusio intereso nebelieka (pvz., pašalinus klaidą), šiuos duomenis iš karto ištriname.


7. Jūsų, kaip suinteresuoto asmens, teisės

7.1. Teisė gauti informacijos

Turite teisę paprašę bet kada iš mūsų gauti informacijos dėl su jumis susijusių asmens duomenų, kuriuos tvarkėme pagal BDAR 15 straipsnį.

7.2. Teisė į ištaisymą

Turite teisę reikalauti neatidėliotino jūsų asmens duomenų ištaisymo, jei jie neteisingi.

7.3. Teisė į ištrynimą

Turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis, kuriems taikomos sąlygos, aprašytos BDAR 17 straipsnyje.  Šios sąlygos visų pirma taikomos, jei pasiekiamas atitinkamas tvarkymo tikslas arba jis nustoja galioti ir jei jūsų duomenis turime tvarkyti neteisėtai, jei atsiimate savo sutikimą, nebent duomenų tvarkymą galima tęsti kitu teisiniu pagrindu, jei sėkmingai paprieštaraujate duomenų tvarkymui (žr. ‎7.6 punktą) ir esant mums taikomam ištrynimo įsipareigojimui pagal ES įstatymus arba ES valstybės narės įstatymus.

7.4. Teisė apriboti duomenų tvarkymą

Pagal BDAR 18 straipsnį galite reikalauti, kad jūsų asmens duomenis tvarkytume tik tam tikru mastu.  Ši teisė visų pirma taikoma, jei abejojama jūsų asmens duomenų tikslumu, jei pareikalaujate apriboto tvarkymo, o ne ištrynimo pagal teisėto ištrynimo reikalavimo sąlygas (‎7.3 punktas) ir tuo atveju, jei duomenys nebereikalingi mūsų siekiamiems tikslams, tačiau jūs reikalaujate duomenų, kad galėtumėte pareikšti, apginti savo įstatymines teises arba jomis pasinaudoti, ir jei prieštaravimo pateikimo sėkmė vis dar ginčytina.

7.5.  Teisė į duomenų perkeliamumą

Pagal BDAR 20 straipsnį turite teisę iš mūsų gauti su jumis susijusius mums pateiktus asmens duomenis struktūrizuotu, bendruoju, elektroniniu formatu ir perduoti šiuos duomenis kitam valdytojui.

7.6. Teisė prieštarauti

Atsižvelgiant į konkrečią jūsų situaciją, turite teisę bet kada paprieštarauti jūsų asmens duomenų tvarkymui, kuris atliekamas atsižvelgiant į viešąjį interesą arba siekiant apginti mūsų teisėtus interesus.  Nustosime tvarkyti jūsų asmens duomenis, nebent nurodysime įtikinamus teisėtus tvarkymo pagrindus, kurie nusveria jūsų interesus, teises ir laisves, arba duomenys tvarkomi teisinių pretenzijų vykdymo, siekimo arba gynimo tikslu.

Jei prieštaraujate dėl savo asmens duomenų tvarkymo reklamos tikslais, tvarkyti nustosime bet kuriuo atveju.

7.7.Pasinaudojimas šiomis teisėmis

Jei norite pasinaudoti šiomis teisėmis, susisiekite su mumis, pvz., el. pašto adresu asmeniniaiduomenys@tupperware.com

7.8. Teisė atšaukti

Jei mums davėte sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, galite bet kada jį atšaukti, pvz., el. pašto adresu asmeniniaiduomenys@tupperware.com arba spustelėję atitinkamo sutikimo atitinkamą naujienlaiškį.  Nuo šio laiko nustosime tvarkyti jūsų asmens duomenis, nebent atitinkamą duomenų tvarkymo procesą vykdytume remdamiesi kitu teisiniu pagrindu (pvz., kad galėtume toliau vykdyti su jumis sudarytas sutartis).

7.9. Teisė pateikti skundą

Taip pat turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, ypač valstybėje narėje, kurioje gyvenate ir dirbate, arba tariamo pažeidimo vietoje, jei manote, kad jūsų asmens duomenys tvarkomi pažeidžiant BDAR.


8. Šios privatumo politikos pakeitimai

„Tupperware“ teikiamos paslaugos laikas nuo laiko gali būti keičiamos, ypač siekiant toliau gerinti mūsų svetainės funkcionalumą.  Tokie pakeitimai taip pat gali turėti įtakos jūsų asmens duomenų naudojimui.  Todėl „Tupperware“ pasilieka teisę keisti šią privatumo politiką.  Dabartinę versiją galima rasti kiekvieno mūsų svetainės puslapio apačioje po antrašte „Privatumo politika“.  Reguliariai pasitikrinkite esamą privatumo politikos būseną. 


Ši privatumo politikos versija galioja nuo 2018-05-25.