Ši svetainė naudoja slapukus. Naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Daugiau informacijos

Konfidencialumo politika

Asmeniniai duomenys
Tupperware Nordic A/S interneto svetainėje nėra renkama jokia informacija, padedanti identifikuoti Jūsų asmens tapatybę (pvz., vardas, adresas, telefono numeris ar el. pašto adresas), nebent šie duomenys yra pateikiami savanoriškai, užpildant formą mūsų interneto svetainėje. Jei nenorite, kad ši informacija būtų kaupiama ir saugoma, neįrašykite savo asmeninių duomenų.

Jūsų informacija gali būti perduota tik vienam iš įgaliotų Tupperware Nordic A/S atstovų ir susijusiam grupės vadovui/konsultantui, kai Jūs aiškiai su tuo sutinkate. Jūsų informacija negali būti perduota trečiosioms šalims be atskiro ir aiškaus Jūsų sutikimo.

Statistika
Siekdami užtikrinti mūsų interneto svetainės efektyvumą, automatiškai renkame techninę informaciją, kai Jūs prisijungiate prie mūsų tinklalapio. Naudojama informacija nėra asmeninė, t.y., vartotojo negalima identifikuoti asmeniškai. Renkama informacija gali būti tokia kaip, pavyzdžiui, lankytojo naršyklės ir operacinės sistemos tipas ar puslapio, iš kurio atėjote į mūsų interneto svetainę, domeno vardas.