Kuo užsiima Tupperware konsultantas?

 • mosaic

Kuo užsiima Tupperware konsultantas?

Tupperware siūlo lanksčias darbo valandas, papildomą uždarbį, galimybę užmegzti naujų pažinčių ir gauti naujausių Tupperware gaminių anksčiau nei kiti! Mylėkite tai, ką darote, uždirbkite tiek, kiek norite, [...]

show

[...] jauskitės esantys verti ir vertinami, mokykitės iš pozityvių žmonių ir būkite atlyginti bei sulaukite pripažinimo už savo nuopelnus.

hide

Kiekvienas mūsų turi savo istoriją.

Aš pradėjau dirbti Tupperware, nes mėgstu bendrauti su žmonėmis. Greitai tapau grupės vadove. Taip mano gyvenime atsirado... daugiau draugų, daugiau kelionių ir daugiau  vakarėlių! Tai reiškia daugiau ir mano šeimai. Mano šeima didelė: 3 metų dvynukai, du vyresni vaikai ir vyras, tad man teko pamėgti maisto ruošimą!

 • Ida

  Dirbdama su Tupperware susitikau daug žmonių, kurie tapo mano naujais draugais. Man patinka viskas, kas susiję su Tupperware, ypač renginiai, į kuriuos kviečiami konsultantai. Prieš dvejus metus dalyvavau savo pirmajame Jubiliejiniame renginyje, kuris vyko Kopenhagoje. Renginys buvo nuostabus! Kai durys atsivėrė, moterys klykė iš susijaudinimo, skambėjo muzika, o aš jaučiausi šio įvykio dalimi. Ten supratau, kad tai norėčiau daryti visą likusį gyvenimą.
  Visiems naujiems konsultantams galiu pasakyti tik viena – niekada nepasiduok: tu gali!

 • Johanna

  Mano pažintis su Tupperware prasidėjo, kai buvau motinystės atostogose – tam buvo pats tinkamiausias metas, nes man tiesiog be galo norėjosi ištrūkti iš namų, o Tupperware suteikė man galimybę ne tik papildomai užsidirbti, bet sužinojau įvairiausių šių produktų atradimo būdų. Prisimenu, kai gavau savo pirmąjį produktą – jaučiausi fantastiškai! Malonu, kad šį produktą gavau, nes puikiai padirbėjau organizuodama savo namų vakarėlį.
  Labiausiai didžiuojuosi, kad pasiryžau žengti pirmą žingsnį – nuo konsultantės iki komandos vadovės pareigų. Todėl kviečiu kiekvieną tapti Tupperware dalimi, ir galiu patarti – būk savimi, būk tikra, būk teisinga ir niekada nepamiršk šypsotis!

 • May-Britt

  Aš pradėjau dirbti konsultante beveik prieš šešerius metus. Tupperware pristatymas buvo surengtas mano namuose ir konsultantė mane iš tiesų įkvėpė. Netrukus aš pati ėmiausi konsultantės darbo. Nuo to laiko savimi pasitikiu labiau ir esu atviresnė.
  Man labai patiko socialinis aspektas Labai svarbu puikiai praleisti laiką su kolegomis. Visada gaminu patiekalus savo svečiams, stengiuosi įkvėpti ir patarti, kaip naudotis naujais ir jau įprastais gaminiais. Vienas iš labiausiai mano mėgiamų gaminių – tai Twist & Shake. Mano patarimas jauniesiems konsultantams – vakarėlio šeimininkė laukiamam pristatymui turi gerai pasiruošti. Tai iš tiesų man padėjo įgyti pranašumų.

PRADĖKIME.

Tai užtruks vos akimirką ir jums net nepririeks gyvenimo aprašymo.

 • 1

  1 žingsnis

  Užpildykite žemiau pateiktą paprastą formą.

 • 2

  2 žingsnis

  Netrukus su jumis susisieks artimiausias Tupperware distributorius.

 • 3

  3 žingsnis

  Nemokamas naujoko krepšys ir mokymai

 • 4

  4 žingsnis

  Sėkmingos karjeros link!