Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Tupperware gaminių garantija

Kokybės garantija ir atsarginės dalys

Visual

Tupperware kokybės garantija reiškia, kad visi Tupperware gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Tupperware gaminiams yra teikiama gamybos ir medžiagų defektų garantija. Todėl gaminius, turinčius gamybos ar medžiagų defektų, visada galėsite pakeisti naujais, susisiekę su savo Tupperware konsultantu. Kokybės garantija nėra taikoma gaminiams, neturintiems gamybos ar medžiagų defektų, kurie nusidėvėjo arba buvo naudojami netinkamai.

Jei pasimetė Jūsų turimo Tupperware gaminio dangtis ar kokia kita detalė, arba jei viena iš gaminio dalių buvo sugadinta dėl sąlyčio su, pavyzdžiui, atvira liepsna, karštu gaminimo paviršiumi, įkaitintais riebalais arba aštriais daiktais, nedvejodami susisiekite su savo konsultantu, kuris padės Jums išsirinkti naują pageidaujamos spalvos atsarginę detalę.

Teisingas naudojimas užtikrina Tupperware gaminių ilgaamžiškumą

Nesuklysite teigdami, kad žodžius „Tupperware“ ir „aukšta kokybė“ galima naudoti sinonimiškai. Visiems Tupperware gaminiams yra teikiama gamybos ir medžiagų defektų garantija, todėl defektų turinčius gaminius visada galėsite pakeisti naujais, susisiekę su savo Tupperware konsultantu.

Kaip teisingai naudoti Tupperware gaminius, kad jie ilgiau išliktų kaip nauji?

  • Skaidrūs plastiko gaminiai geriausiai išsaugos dailią išorę, jei bus plaunami rankomis.
  • Jei gaminius plaunate indaplovėje, jie neturi liestis su kaitinimo elementu.
  • Peilius visada plaukite rankomis.
  • Venkite gaminio sąlyčio su aštriais daiktais ar įkaitintais riebalais.
  • Mikrobangų krosnelėje naudokite tik tam skirtus gaminius.
  • Išėmę gaminį iš šaldiklio, visuomet luktelėkite keletą minučių, kol jis aklimatizuosis, ir tik tuomet nuimkite dangtį bei išimkite indo turinį.
  • Pomidorai, morkos ir karis gali nudažyti indo sieneles. Todėl prieš plaudami indą karštame vandenyje, nepamirškite pirmiausiai jį praskalauti šaltu vandeniu.
  • Indus, į kuriuos įsigėrė jų ankstesnio turinio kvapas, galima įdėti į šaldiklį, kol šis kvapas išnyks.