Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Karjeros galimybės

Visual

Asmeninis augimas ir karjera
Siūlome Jums įvairius iššūkius ir užtikriname reikalingus mokymus, kad galėtumėte sėkmingai siekti savo svajonių karjeros.

Pageidaujate tapti grupės vadove/-u?
Talentingi ir ambicingi Tupperware konsultantai, kurie nesibaimina atsakomybės, turi galimybę siekti tolesnės karjeros ir tapti grupės vadove/-u.

Budama/-as grupės vadove/-u, esate atsakinga/-as už vadovavimą savo grupei, pagalbą konsultantams ir jų ugdymą. Jūsų laukia įdomūs iššūkiai ir nenuobodus darbas, suteikiantis galimybę pasirinkti norimas darbo valandas bei užsibrėžti iššūkius sau ir savo grupei.

Pasiekti rezultatai suteiks Jums papildomų privilegijų, įskaitant galimybę gauti didesnes pajamas ir dalyvauti specialiuose renginiuose bei konferencijose kartu su kolegomis iš viso Pabaltijo. Be to, dirbant Tupperware, Jūsų svajonė keliauti gali virsti tikrove. Viskas, ko reikia, tai tiesiog labai norėti ir mums padedant aktyviai to siekti.