Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Gera pradžia

Gera pradžia – pusė darbo

Visual

Pasirinkę tapti konsultante/-u, Jūs investuojate savo brangų laiką. Tačiau jei norite mokytis ir turite šiek tiek kantrybės, Jūsų laukia įdomus darbas, galimybė užsidirbti ir susipažinti su naujais žmonėmis. 

Įvadinė programa

Pradėdami dirbti konsultante/-u, dalyvausite įvadiniuose kursuose, kurie užtikrins sėkmingą Jūsų darbo pradžią. Tupperware mylėtojų susirinkimuose ir kursuose sužinosite naudingos informacijos apie mūsų gaminius, turėsite galimybę išbandyti įvairius receptus ir pasisemti įkvėpimo. Taip pat dalyvausite pardavimo mokymuose, kur išmoksite organizuoti vakarėlius.

Pradėdami taip pat gausite naujoko krepšį su aktualiausiais katalogo gaminiais, kuriuos galėsite panaudoti pirmajame vakarėlyje. Kuo daugiau vakarėlių Jums pavyks suorganizuoti per pirmąsias aštuonias savaites, tuo daugiau papildomų gaminių galėsite pridėti prie savo naujoko krepšio.

Naujoko krepšys – pagrindinė Tupperware gaminių pardavimo priemonė, padėsianti Jums sukurti stabilų verslą.