Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Darbas

Visual

Laisvė ir lankstumas
Būdama/-as Tupperware konsultante/-u, turėsite galimybę užsidirbti papildomų pinigų ir gauti naujausių produktų anksčiau nei kiti. Be to, sutiksite daug naujų smagių žmonių ir galėsite praplėsti savo pažįstamų ratą.

Savo darbo laiką galėsite planuoti patys, o taip pat pasirinkti, ar norite toliau siekti karjeros ir dirbti pilną darbo dieną, ar užteks keleto valandų per savaitę papildomam uždarbiui.

Tapkite Tupperware konsultante/-u

  • Prisitaikymas ir laisvė planuojant savo darbo laiką
  • Patrauklus darbas pilną arba ne pilną darbo dieną
  • Papildomos pajamos ir nauja patirtis
  • Pardavimų mokymai distribucijoje
  • Įvairios karjeros galimybės
  • Motyvuotų ir energingų kolegų, svečių bei vakarėlių šeimininkių draugija

Mes nekeliame jokių reikalavimų, susijusių su pasiruošimu ar ankstesne darbo patirtimi. Priešingai – esame įsitikinę, kad konsultantai, turintys įvairiopos patirties ir talentų, tik stiprina Tupperware.

Prisijungę prie mūsų komandos, tapsite pasaulyje gerai žinomos įmonės dalimi. Jūsų laukia įdomi kasdienybė, bendravimas su klientais ir darbas su paslaugiais bei vienas kitą palaikančiais kolegomis.

Tupperware gaminiai yra gerai žinomi visame pasaulyje dėl savo kokybės, funkcionalumo ir racionalaus dizaino. Todėl dirbti Tupperware konsultantu išties lengva, kadangi atstovaujate gaminius, kurie palengvina kasdieninę buitį.