Toliau lankydamiesi šioje svetainėje, sutinkate su slapukų naudojimu, kad galėtume teikti lankytojų statistinius duomenis, teikti jūsų pomėgiams pritaikytą turinį ir palengvinti keitimąsi informacija su socialiniais tinklais.  Daugiau informacijos apie slapukus ir jų nuostatas galima rasti mūsų privatumo politikos nuostatose.

Apie mus

Visual

Tupperware sėkmės istorija
Tupperware – viena iš didžiausių tiesioginės prekybos įmonių pasaulyje, gyvuojanti jau daugiau kaip 60 metų. Unikaliais, daugiafunkciais ir aukštos kokybės gaminiais, palengvinančiais kasdieninę buitį, prekiauja virš 2 mln. kompetentingų konsultantų daugiau nei 100 pasaulio šalių.
 
Pasaulyje kasmet surengiama apie 24 mln. Tupperware vakarėlių, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 84 mln. svečių. Didelį dėmesį skiriame mūsų gaminių dizaino ir funkcionalumo tobulinimui, todėl Tupperware gaminių galima rasti beveik kiekvienuose namuose.

Pagrindinė Tupperware būstinė yra įsikūrusi Orlande, Floridos valstijoje. Metinė įmonės apyvarta sudaro beveik 2 mlrd. JAV dolerių, ji yra įregistruota Niujorko akcijų biržoje.

Visual

Apie Tupperware

Tupperware Nordic A/S – pagrindinė Šiaurės šalių (Danijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos ir Islandijos) būsinė buvo įkurta Kopenhagoje 1962 m., o nuo 1996 m. veiklą pradėjo ir Baltijos šalyse (Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje).
Skaityti daugiau