Ši svetainė naudoja slapukus. Naudodamiesi šia svetaine patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų naudojimo politika. Daugiau informacijos

Apie mus

Visual

Tupperware sėkmės istorija
Tupperware – viena iš didžiausių tiesioginės prekybos įmonių pasaulyje, gyvuojanti jau daugiau kaip 60 metų. Unikaliais, daugiafunkciais ir aukštos kokybės gaminiais, palengvinančiais kasdieninę buitį, prekiauja virš 2 mln. kompetentingų konsultantų daugiau nei 100 pasaulio šalių.
 
Pasaulyje kasmet surengiama apie 24 mln. Tupperware vakarėlių, kuriuose dalyvauja daugiau kaip 84 mln. svečių. Didelį dėmesį skiriame mūsų gaminių dizaino ir funkcionalumo tobulinimui, todėl Tupperware gaminių galima rasti beveik kiekvienuose namuose.

Pagrindinė Tupperware būstinė yra įsikūrusi Orlande, Floridos valstijoje. Metinė įmonės apyvarta sudaro beveik 2 mlrd. JAV dolerių, ji yra įregistruota Niujorko akcijų biržoje.

Visual

Apie Tupperware

Tupperware Nordic A/S – pagrindinė Šiaurės šalių (Danijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos ir Islandijos) būsinė buvo įkurta Kopenhagoje 1962 m., o nuo 1996 m. veiklą pradėjo ir Baltijos šalyse (Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje).
> Skaityti daugiau